DUYURU : MK ULTRA MAĞDURLARI İÇİN YENİ HİZMETİMİZ DEVREDEDİR /// EVİNİZDE RF SCANNER İLE TARAMA YAPIN

Değerli Arkadaşlar;

Tarafımıza başvuranların sürekli artmasından dolayı anladık ki MK ULTRA TEKNOLOJİSİ mağduru olan yada olma ihtimali bulunanlar oldukça fazla. Her geçen gün bu sayıya yenileri ekleniyor. Biz ÖZEL BÜRO olarak elimizden geldiğince mağdurlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bu hizmetlerimize bir yenisi daha eklendi. Bir çok mağdur elektro-manyetik tacize evinde, işyerinde yada yazlığında uğruyor. Bu durumda yapılacak tek şey evinizde veya taciz nerede yapıldıysa o yerde mutlaka RF ölçümü yapmanız yada yaptırmanız gerekiyor.

Şu anda bu ölçümü bizim dışımızda yapan herhangi bir kurum ne yazık ki yok. (VIP DEVLET GÖREVLİLERİ İLE BAZI STRATEJİK KURUMLAR HARİÇ) Bizim ölçüm yapmamız ise bazı mecburi kalemlerden dolayı oldukça maliyetli. Bu durumda sizlere önerimiz kendi ölçümünüzü kendiniz yapmanızdır.

Vereceğimiz cihazın kullanımı çok basittir.

Bu tür tarama cihazları şu anda sadece VIP KORUMA sağlanan devlet görevlilerinde ve kurumlarında kullanılıyor. Bize başvuranları henüz taramadan geçirmedik çünkü henüz kimse tarama talebinde bulunmadı. Eğer başvuran olursa tarama hizmeti verebiliriz ancak bu hizmet biraz pahalı. Bunun yerine cihazı size verebiliriz ve taramayı kendiniz yapabilirsiniz.

Ama yurt dışında tarama yaptırılabiliyor.

İstemeniz halinde size Kendio i-77 Radio Scanner for Two Way Radio Transceiver Frequency Counter CTCSS DCS Meter Measurement 1MHz-2400MHz tarama cihazını getirtebiliriz, kendiniz evinizde ölçüm yaparsınız.

Ürünün ABD SATIŞ FİYATI : 225 USD X 2,2584 TR KURU = 508,14 TL + 35 TL KARGO ÜCRETİ = 543,14 TOPLAM TUTARDIR.

Bu cihazın kullanımı da çok kolay. 1 MHZ ile 24000 MHZ arası tarama kapasitesi var.

Cihazla beraber kullanım kitapçığı da veriliyor ancak sadece İngilizce olarak hazırlanmıştır.

Talep eden mağdurlarımız bizi +90-539-570-2295 no’lu telefonumuzdan arayabilir yada Digi.Security adresimize danışabilirsiniz.

İyi günler,

Erkut

ÖZEL BÜRO

MK ULTRA ARAŞTIRMALARI

RF SCANNER CİHAZI HAKKINDA BİLGİ

VİDEO LİNK :

Zihin Kontrolü & MK ULTRA konusunda Türkiye’deki en uzman grup biziz.

Öncelikli hedefimiz ilk etapta Türkiye’de daha ileriki zamanlarda da Dünya üzerinde bu teknolojinin mağduru olmuş vatandaşlarımıza yada mağduru olduğunu iddia edenlere;

1. Gerekli Tıbbi desteği,

2. Gerekli Hukuki desteği,

3. Gerekli Adli/Polis desteği ,

Sağlamaktır.

Türkiye’de ZİHİN KONTROLÜ yada diğer adları ile TELEGRAM yada MK ULTRA PROJESİ’ni dava dosyası haline getiren ve Ergenekon Mahkemesine sunan İLK VE TEK grup biziz. İlk defa sayemizde bir Ağır Ceza Mahkemesi (13. Ağır Ceza Mahkemesi) bizim girişimlerimizle ve verdiğimiz delillerle bu konuda bir soruşturma yaptı.

CIA’den temin edilen bir takım resmi belgelere varıncaya kadar Mahkemeye 1 TERABYTE’lık dökümanter sunduk. Buna aşağıda yardımcı olduğumuz H.K. ve L.Ö. isimli mağdurların delilleri de dahildir.

Aşağıda bu mağdurların tarafımızdan alınan ifadelerinin görüntüleri var. Yukarıda da söylediğimiz gibi Türkiye’de bu konuda en uzman grup biziz. Ve bize başvuran ve gerçekten MK ULTRA MAĞDURU olduğuna inandığımız her vatandaşımıza ücretsiz danışmanlık yapıyoruz. (Avukatlık hizmetleri, Sağlık hizmetleri gibi inisiyatifimizin olmadığı masraflar hariçtir)

Ama önce tüm mağdurların bize inanması gerekir. Bizim dışımızda MK ULTRA mağdurlarına el verecek, layıkıyla dinleyecek başka bir muhatabı maalesef Türkiye’de bulamazsınız. Bu tecrübeyle sabittir.

Çünkü mağdurlar devlet otoritesinden hem korkarlar, hem de ellerinden bir şey gelmez.

Ama bizim elimiz her yere uzanır, ve hiçbir şeyden korkmuyoruz.

Aşağıdaki linkleri bir inceleyin.

İLGİLİ LİNKLER :

YARDIM İÇİN GÖNDERDİĞİMİZ MESAJ (TIKLAYIN)

YARDIMCI OLDUĞUMUZ H.K. İSİMLİ MAĞDUR (TIKLAYIN)

YARDIMCI OLDUĞUMUZ L.Ö. İSİMLİ MAĞDUR (TIKLAYIN)

ÜYELERLE PAYLAŞTIĞIMIZ ZİHİN KONTROLÜ & MK ULTRA İLE İLGİLİ BELGE VE VİDEOLAR (TIKLAYIN)

Eğer üyelerimiz yada vatandaşlarımız arasında MK ULTRA mağduru yada mağdurları varsa ve başlarından geçenleri bir video kameraya kaydedip gönderebilirlerse bundan sonra açılacak soruşturmaların daha iyi noktalara erişmesi için çok yardımcı olacaksınız.

Tüm mağdurlardan sadece 1 saatlik bir kayıt doldurmasını rica ediyoruz. Doldurduktan sonra ister internete yükler bize linkini atarlar isterlerse DVD’ye kaydedip adresimize posta ile gönderirler. Tercih sizlere ait.

Ama mutlaka en az 1 saatlik bir kayıt gerekiyor. Çünkü mahkeme heyetine ne kadar çok delil verirsek Türkiye’de bu teknolojinin kullanımını engellemiş ve binlerce yeni mağdurun oluşmasını engellemiş oluruz.

Bu tüm mağdurların ve bizlerin en başta gelen insanlık görevidir.

Sizin de desteğinizle inşallah bu teknolojiyi kendi vatandaşlarına karşı uygulamaktan çekinmeyen FAŞİST GÖREVLİLERİN hak ettikleri cezayı almalarını sağlayacağız.

Aramak isterseniz Cep Telefonumuz : 0539-570-2295

Not : Eğer video kamera temin etme imkanınız yoksa bulunduğunuz yere bir arkadaşımızı yönlendirebiliriz.

Hoşça kalın,

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: