KAMPANYA : Hastanede yanan Zeynep bebek icin adalet ! Justice for Baby Zeynep !!!

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Zeynep bebek, Nisan ayında Özel Hayat Siirt Hastanesi’nde sezeryanla dünyaya geldi. Dünyaya geldiği ilk dakikalar, hayatın ne kadar acımasız olduğunu çok kötü bir şekilde öğrendi. Zeynep bebeği ısınması için koydukları radyan ısıtıcıda unutan hemşireler yüzünden, vücudunun bir tarafı %40 oranında yandı.

Hastane hiçbir şekilde suçunu üstlenmiyor, Sağlık Bakanlığı’na başvuruldu ama hiçbir ses soluk yok. Bu hastanenin ihmal olan ilk vakası değil ve bu gidişe dur denmedikçe son da olmayacak.

Lütfen suçlular suçlarını üstlensin. İmza toplayıp Sağlık Bakanlığı’na iletilsin. Başka bir cana daha ihmalden dolayı zarar gelmesin. Sağlık Bakanlığı’nı arayalım. Kampanyaya imza geldikçe Sağlık Bakanlığı’na email gidecek. Lütfen Zeynep bebeğin sesi olalım!

***

Zeynep was born via C Section in April at Ozel Hayat Siirt Hospital. Within minutes of being born, she was put in to a special heated place for babies to bring her body temperature up. The nurses FORGOT the baby in there. Zeynep suffered 40% first and second degree burns on one side of her body.

The hospital is not owning up to their fault. We want to let the world hear about this that no more damage is done to any other person. This is not the only preventable damage the hospital has done to a patient. Someone must put a stop to this.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: