İSTİHBARAT DOSYASI /// E.DNZ. KUR.KD.ALB. HÜSEYİN VURAL : İSTİHBARAT FAALİYETLERİ

D U Y U R U – 2 7 & U Y U M A Y A L I M – U Y U T M A Y A L I M – U N U T M A Y A L I M

Daha evvel birkaç defa İstihbarat-Yıkıcı Faaliyetlerinden “HEDEF ANALİZİ” ile ilgili bilgilerden bahsetmiştim. Burada en önemli husus MEDYA ve İşbirlikçilerin Tespit edilmesi ve faaliyete geçirilip icabında Ülkelerine İHANET etmelerinin sağlanmasıydı.

Genç TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ nin kuruluş Felsefesine bakarsak ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE SİSTEMİ esas olmak üzere, İlke ve Devrimlerin korunması teşkil eder. Ve her fırsatta bu konuda yemin edilir. Dolayısile, gözbebeğimiz TSK mensupları her önemli görevlerde ve TBMM mensuplarıda seçildiklerinde Yemin ederler ve önemli KURUM’ lar bu yönde faaliyetlerini sürdürürler. Evvela 2. Cumhuriyetçiler adı altında bir takım Asker – Sivil kişiler ortaya çıkmış zamanla bu, Fethullahçı – Tarikatçı denilen kişilerin, İmamların Yönetime gelmesi ile devam etmiştir. TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ nin sosyal yapısı Labratuvar gibi incelenerek ABD – AB ve Sempatizanlarınca , ( CIA – MOSSAD ) ETNİK – DİNSEL bölünmelere uğramıştır. Bunun farkına varan kişilerde ustaca bir ERGENEKON safsatası yaratılarak gözaltına alınıp susturulmak istenmektedirler. Bu usta senaryo, EKONOMİK durumun kötüye gitmesile, yabancı uyruklu kişilerin Bakan yapılması ve Devletin en üst kademesinin işgali ve KADROLAŞMA ile devam etmektedir. Bu devletin Kurtarıcısı ve Kurucusu ULUÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN “En büyük Eserim dediği 29 EKİM CUMHURİYETİN ilanı Kutlamasında, Çankaya’da verilen davette, Devrimlerine uymayan görüntüler olmuş, TSK mensupları davete icabet etmemiş, sıkma başlı biri ev sahibesi rolünü oynamış , velhasıl ABD – AB nin bir yerleri ile kıs güldükleri duruma gelinmiştir.

Daha da kötüsü, ATATÜRK’ ün kendisi ve TSK bütün hızıyla bu güruhun hedefinde olmakta ve türlü karalayıcı Propaganda – Provokasyon yapılmakta. Bütün millet TERÖR umacısıyla korkutulup, Bölünme bütün hızıyla desteklenmektedir. TÜRK MİLLETİ bu değildir.

Bu arada, MEDYA ne durumdadır ona bakalım. Yönetimdeki Din Bezirgânlarının, en son yaptıkları uygulama ile gazetelerin çoğu yandaş yapılmış, Cumhuriyet – Sözcü – Yeni Çağ – Vatan hariç, İmamların emrine girilmiştir. ( Mahalli gazeteler hariç – bilmiyorum ) ,

27 Ekim sabahı TV’ lerini açanlar, bütün Frekansların değiştiğini ve ve ilk sırada ABD – FOX olmak üzere Ne Te Ve – 24 – SES – S – 7 – 8 – Ü – A – STAR – TRT’ ler – CNN / TÜRK – SKY / TÜRK – HABER TÜRK – KANAL / TÜRK – KANAL / 1 ve yabancı – yerli – boş 57 kanalla karşılaşmışlardır. Bunların içinde seyredilecek “KANAL – B” kalmıştır.

KANAL BİZ – ULUSAL KANAL – AVRASYA – HALK TV, DİGİ TÜRK veya ÇANAK Sistemlerinde vardır. Bazılarının sahipleri gözaltındadır. Muhalefet kalmamıştır. TV’ leri her açtığınızda Kasımpaşalı Simit satıcısı ile karşılaşıyorsunuz. Terör – Ekonomi ( Varmış gibi ) Atıyor – Tutuyor. En iyisi TELEVİZYONLARI izlememek.

Bu arada bazı kanallarda yapılan Programlardan örnek vermek uygun olacak.

1- Bütün kanallarda güzel makyajlı hanımlar doldurulmuş, evlendiriyor, her konuda ahkam kesiyorlar. Hiç biri incir çekirdeğini doldurmuyor.

2- Bütün kanallar AKP nin borazanı hale gelmiştir.

3- Evvelden beri ABD ci ve Fethullahçı yayın Haber Türk te bir programda Gülay GÖKTÜRK – Cengiz ÇANDAR – Mehmet METİNET – Mümtaz TÜRKÖNE gibi karşıt görüşlülerin konuşmaları.

4- Kanal – 24 / Ortak AKIL adlı programda; Ali BAYRAMOĞLU – Oral ÇALIŞLAR – Etyen MAHÇUPYAN – Beri DEDEOĞLU’ nun Demokratik !!!!!!!!!!!!!!! Konuşmaları,

5- 29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMI kutlamaları esnasında Haber TÜRK’ te Arap kirli Zaferin programına davet edilmiş olan TARAF gazetesi yazarlarından Kara Kuru suratlı bir kadının ATATÜRK’ ve yaptıklarına dil uzatarak, Osmanlı zamanını övmesi, böyle bir günde ne için çağrıldığını program sunucusu da herhalde anlamadı.

6- Gene Haber TÜRK’ te SÖZ SENDE Programında Alper GÖRMÜŞ adlı ince sesli Taraf gazetesi yazarının TSY’ ı hedef alan konuşmaları, Hep demokrasi ve Doğruları konuştuğunu ?????????????? Çok büyük hizmet yaptığını makyajlı hanıma anlatıyor.

Nedense Haber Türk, Taraf denilen gazetenin mensuplarına çok düşkün????????

7- STAR’ da çok eski Duayen ????? Yeşil kravatlı birinin, DÜNDAR soyadından paragöz olsa gerek, Mehmet EYMÜR adlı, hakiki vatan hainini överek, bizleri kandırmaya çalışması. Bu adam MİT’ te Kontr Espiyonaj ( İstihbarata Karşı Koyma ) Dairesi Başkanı iken TÜRKİYE; CIA – MOSSAD ajanları ile dolmuştur. CIA ve MOSSAD’ la yakın ilişki içinde olduğu ABD’ ye kaçarak orada 5 – 6 sene kalıp, kurduğu siteden TÜRKİYE’ ye ve çıktığı Kuruma KİN kusmasından bellidir. Kişilik olarak eski MİT mensubu Mason Mazhar EYMÜR’ ün oğlu olup, bu kişi TSK – CHP düşmanı, herkesi Komünist gören bir ABD yanlısıdır. Uğur DÜNDAR bunu kime pazarlamak istiyor acaba.

Kanımca Dünyada hiçbir Gizli Teşkilat bu tür adamları ÜLKEYE sokmaz.

8- Seyredilen Programlardan olan Komedi Dükkânı, birdenbire TRT – 1 re transfer oldu. Çünkü artık TRT’ ler seyredilmiyor. Bu kıymetli sanatçı durumunu bilmeli.

9- Mehmet Ali ERBİL evvelce Satılık TGRT olan şimdiki ABD – FOX Tv’ sine transfer oldu. Bol bol Allahın adını anarak, Arap şarkıları ile Milleti uyutuyor. Asenada, her gün uzun etekli Tuvaletle görevini yapıyor. M.A. Erbil, Bir de fakirlere yardım edip DUA alıyor.

10- Kanallarda çocuk filmleri revaçta, ilgililerin bunları dikkatle izleyip, altında ne gibi mesajlar veriliyor, tespit etmeleri gerekli.

11- NTV’ de Can DÜNDAR’ ın NEDEN Programında , Mustafa KARALİOĞLU – İsmet BERKAN – Sedat ERGİN – ve karşılarında Ali SİRMEN konuşuyor.

12- Can DÜNDAR denilen kişi Herkesin aynı fikirde olduğu, sinsice ATAMIZI küçük düşüren bir filmin yapıcısı oluyor. Tabii bu iyi oldu. Herkes onun ne olduğunu iyice anlamış oldu.

NETİCEDE ; Medya hemen hemen tümüyle ele geçirilmiş olup, Muhalif kimse kalmamıştır. İstedikleri PROPAGANDA VE PROVAKASYONU yapılabilirler.

Bütün kanallarda her türlü ESİP – GÜRLEYEBİLİRLER

H. Vural VURAL
( E ) Dz. Kur. Kd. Alb.

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha Elîm ve daha Vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde, İKTİDARA SAHİP OLANLAR GAFLET ve DALALET ve hatta HİYANET içinde bulunabilirler.


Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi,

VAZİFEN; TÜRK İSTİKLAL ve CUMHURİYETİNİ KURTARMAKTIR.
MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET, DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA, MEVCUTTUR…..


GAZİ M.K. ATATÜRK – 20 Ekim 1927.

EK -13 – HEDEF ANALZ.ppt

27 – DUYURU – 27.docx

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: