SEÇİM DOSYASI : AK Parti, CHP ve MHP il il milletvekili aday lis teleri

Ak Parti, CHP ve MHP adına 1 Kasım seçimlerinde yarışacak isimler kimler? İşte AK Parti, CHP ve MHP’nin milletvekili aday listeleri…

1 KASIM 2015 AK PARTİ ADAYLARI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri için aday listesini YSK’ya teslim etti. İşte AK Parti’nin tam aday listesi…

Kod:

AK PARTİ'NİN ADAY LİSTESİ

(İL, ADAY SIRA NO, AD SOYAD)
ADANA 1 ÖMER ÇELİK
ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR
ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI
ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN
ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
ADANA 6 TAMER DAĞLI
ADANA 7 MEHMET SAĞLAM
ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ
ADANA 9 MÜBERRA KARA
ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU
ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK
ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU
ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL
ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK
ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN
ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA
ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT
ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT
ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ
AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU
AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA
AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL
AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA
AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM
AĞRI 1 CESİM GÖKÇE
AĞRI 2 İSMAİL OĞUR
AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ
AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR
AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI
AMASYA 2 HALUK İPEK
AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR
ANKARA ‐1 1ALİ BABACAN
ANKARA ‐1 2 YALÇIN AKDOĞAN
ANKARA ‐1 3 AHMET GÜNDOĞDU
ANKARA ‐1 4ALİ İHSAN ARSLAN
ANKARA ‐1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU
ANKARA ‐1 6 MURAT ALPARSLAN
ANKARA ‐1 7 ERTAN AYDIN
ANKARA ‐1 8 FATİH ŞAHİN
ANKARA ‐1 9 TÜLAY SELAMOĞLU
ANKARA ‐1 10 BARIŞ AYDIN
ANKARA ‐1 11 ERCAN KINACI
ANKARA ‐1 12 FAHRİ USTA
ANKARA ‐1 13 DEVLET ŞANKAZAN
ANKARA ‐1 14 MEHTAP TORUNTAY
ANKARA ‐1 15 HÜSEYİN ULUSAL
ANKARA ‐1 16 HAYRİ ÇAĞIR
ANKARA ‐1 17 EMİRE BALKAN
ANKARA ‐1 18 MEHMET ALİ CANLI
ANKARA‐2 1 CEMİL ÇİÇEK
ANKARA‐2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
ANKARA‐2 3 EMRULLAH İŞLER
ANKARA‐2 4 AHMET İYİMAYA
ANKARA‐2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM
ANKARA‐2 6 VEDAT BİLGİN 1/10
ANKARA‐2 7 AYDIN ÜNAL
ANKARA‐2 8 NEVZAT CEYLAN
ANKARA‐2 9 AYHAN YILMAZ
ANKARA‐2 10 MAHMUT SAMİ MALLI
ANKARA‐2 11 AHMET BABA
ANKARA‐2 12 MURAT YILDIRIM
ANKARA‐2 13 NESLİHAN CENK
ANKARA‐2 14 MEHMET AKİF KALAYCI
ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE
ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ
ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK
ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN
ANTALYA 7 ATAY USLU
ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ
ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN
ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI
ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU
ANTALYA 12 İZZET YILMAZ
ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK
ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ
ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA
ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN
AYDIN 1 MEHMET ERDEM
AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ
AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ
AYDIN 4 ERSİN ESENLİK
AYDIN 5 METİN YAVUZ
AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM
AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER
BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI
BALIKESİR 2 SEMA KIRCI
BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU
BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN
BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY
BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN
BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN
BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK
BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR
BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ
BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ
BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU
BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN
BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ
BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER
BİTLİS 3 AHMET ÇELİK
BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN
BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ
BOLU 3 FATİH METİN
BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK
BURDUR 2 REŞAT PETEK
BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN
BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU
BURSA 2 EFKAN ALA
BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10
BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN
BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN
BURSA 6 İSMAİL AYDIN
BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN
BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU
BURSA 9 BENNUR KARABURUN
BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN
BURSA 11 OSMAN MESTEN
BURSA 12 MUSTAFA ESGİN
BURSA 13 AHMET KILIÇ
BURSA 14 CENNET CANKILIÇ
BURSA 15 HARUN AKIN
BURSA 16 BÜLENT BÜKE
BURSA 17 MURAT ÇAKIR
BURSA 18 DİNÇER AKYEL
ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN
ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER
ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU
ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ
ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ
ÇORUM 1 SALİM USLU
ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN
ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT
ÇORUM 4 BEKİR HORUZ
DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ
DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU
DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN
DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN
DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ
DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA
DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE
DİYARBAKIR 1 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL
DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ
DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK
DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN
DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN
D
YARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK
DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK
DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN
DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN
DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN
EDİRNE 1 RAFET SEZEN
EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN
EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI
ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK
ELAZIĞ 2 METİN BULUT
ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR
ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI
ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE
ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM
ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ
ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI
ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10
ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ
ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ
ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI
ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN
ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY
ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK
ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL
ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN
GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK
GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL
GAZİANTEP 3 AHMET UZER
GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR
GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK
GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER
GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL
GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN
GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN
GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL
GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER
GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ
GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ
GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK
GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK
GİRESUN 4 ADEM TATLI
GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL
GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ
HAKKARİ 1 AHMET BUDAK
HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR
HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN
HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL
HATAY 2 ORHAN KARASAYAR
HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK
HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ
HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ
HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR
HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU
HATAY 9 CANAN KAHRAMAN
HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ
ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
ISPARTA 2 SAİT YÜCE
ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT
ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK
MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN
MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN
MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN
MERSİN 4 HACI ÖZKAN
MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ
MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ
MERSİN 7 HALİT ÇORTUL
MERSİN 8 TANER BOZ
MERSİN 9 NAFİZ DENİZ
MERSİN 10 KORAL PARÇA
MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN
İSTANBUL‐1 1İSMAİL KAHRAMAN
İSTANBUL‐1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10
İSTANBUL‐1 3MİHRİMAH BELMA SATIR
İSTANBUL‐1 4 EROL KAYA
İSTANBUL‐1 5 AHMET BERAT ÇONKAR
İSTANBUL‐1 6 BERAT ALBAYRAK
İSTANBUL‐1 7İSMET UÇMA
İSTANBUL‐1 8 METİN KÜLÜNK
İSTANBUL‐1 9 RAVZA KAVAKCI KAN
İSTANBUL‐1 10 AZMİ EKİNCİ
İSTANBUL‐1 11 OSMAN BOYRAZ
İSTANBUL‐1 12 HASAN TURAN
İSTANBUL‐1 13 HASAN SERT
İSTANBUL‐1 14 MEHMET ALİ PULCU
İSTANBUL‐1 15 HURŞİT YILDIRIM
İSTANBUL‐1 16 HULUSİ ŞENTÜRK
İSTANBUL‐1 17 ORHAN BİRDAL
İSTANBUL‐1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ
İSTANBUL‐1 19 HAKKI ŞANLI
İSTANBUL‐1 20 ERDAL YILMAZ
İSTANBUL‐1 21 AYŞE KARTAL
İSTANBUL‐1 22 MUSTAFA DEMİRAL
İSTANBUL‐1 23 MUSTAFA ÖZMEN
İSTANBUL‐1 24 HACER AKTÜRK
İSTANBUL‐1 25 ALİM ERDEMİR
İSTANBUL‐1 26 COŞKUN KOÇ
İSTANBUL‐1 27 HASAN EKMEN
İSTANBUL‐1 28 AYSER SOY
İSTANBUL‐1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU
İSTANBUL‐1 30 MEHMET HÜSREV
İSTANBUL‐1 31 RAMAZAN BULUM
İSTANBUL‐2 1 HAYATİ YAZICI
İSTANBUL‐2 2 VOLKAN BOZKIR
İSTANBUL‐2 3 BURHAN KUZU
İSTANBUL‐2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
İSTANBUL‐2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA
İSTANBUL‐2 6 EKREM ERDEM
İSTANBUL‐2 7AZİZ BABUŞCU
İSTANBUL‐2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA
İSTANBUL‐2 9ŞİRİN ÜNAL
İSTANBUL‐2 10 FATMA BENLİ
İSTANBUL‐2 11 HÜSEYİN BÜRGE
İSTANBUL‐2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ
İSTANBUL‐2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI
İSTANBUL‐2 14 MARKAR ESEYAN
İSTANBUL‐2 15 OKTAY SARAL
İSTANBUL‐2 16 CEMAL VANLIOĞLU
İSTANBUL‐2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK
İSTANBUL‐2 18 PERİHAN TOĞAY
İSTANBUL‐2 19 EROL ADAYILMAZ
İSTANBUL‐2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ
İSTANBUL‐2 21 GÜLVER ERDEM
İSTANBUL‐2 22 MEHMET AKİF KÖSE
İSTANBUL‐2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR
İSTANBUL‐2 24 BUĞRA BABUR
İSTANBUL‐2 25 MAHMUT BAYAT
İSTANBUL‐2 26 EMRE ETE
İSTANBUL‐3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10
İSTANBUL‐3 2 MUSTAFA ŞENTOP
İSTANBUL‐3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT
İSTANBUL‐3 4 SERAP YAŞAR
İSTANBUL‐3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK
İSTANBUL‐3 6 MEHMET MUŞ
İSTANBUL‐3 7 NUREDDİN NEBATİ
İSTANBUL‐3 8 MEHMET METİNER
İSTANBUL‐3 9 HARUN KARACA
İSTANBUL‐3 10 TÜLAY KAYNARCA
İSTANBUL‐3 11 MUSTAFA YENEROĞLU
İSTANBUL‐3 12 ERKAN KANDEMİR
İSTANBUL‐3 13 HALİS DALKILIÇ
İSTANBUL‐3 14 MÜRTEZA ZENGİN
İSTANBUL‐3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU
İSTANBUL‐3 16 ABDULLAH BAŞCI
İSTANBUL‐3 17 YUNUS ERGÜNE
İSTANBUL‐3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
İSTANBUL‐3 19 AHMET AYDIN
İSTANBUL‐3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
İSTANBUL‐3 21 ABDULLAH SADIKSOY
İSTANBUL‐3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL
İSTANBUL‐3 23 RESUL KURT
İSTANBUL‐3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT
İSTANBUL‐3 25 ZEKİYE ÇAPAN
İSTANBUL‐3 26 MURAT ÇELİK
İSTANBUL‐3 27 MEMET EMİN ERTEKİN
İSTANBUL‐3 28 HASENE ÇAPAR
İSTANBUL‐3 29 HAŞİM TAŞKIRAN
İSTANBUL‐3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU
İSTANBUL‐3 31 HÜSEYİN KOYUNCU
İZMİR‐1 1BİNALİ YILDIRIM
İZMİR‐1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA
İZMİR‐1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK
İZMİR‐1 4 NECİP KALKAN
İZMİR‐1 5 CEMAL BEKLE
İZMİR‐1 6AYŞE ENGÜR
İZMİR‐1 7 FEVZİ BAYRAM
İZMİR‐1 8 MAKSUT KARAOSMAN
İZMİR‐1 9 MEHMET İLKBAHAR
İZMİR‐1 10 GÜRBÜZ AKBULUT
İZMİR‐1 11 ZERRİN KARA
İZMİR‐1 12 AHMET EROĞLU
İZMİR‐1 13 ENES UZUNLAR
İZMİR‐2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
İZMİR‐2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
İZMİR‐2 3 HAMZA DAĞ
İZMİR‐2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ
İZMİR‐2 5 NESRİN ULEMA
İZMİR‐2 6 TANSU KAYA
İZMİR‐2 7BİLAL KIRKPINAR
İZMİR‐2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ
İZMİR‐2 9 MELTEM ERGİN
İZMİR‐2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN
İZMİR‐2 11 EMİN SEFA KAYACAN
İZMİR‐2 12 HALE YILDIZ
İZMİR‐2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10
KARS 1 AHMET ARSLAN
KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
KARS 3 SUAT ÖGEL
KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ
KASTAMONU 2 METİN ÇELİK
KASTAMONU 3 MURAT DEMİR
KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ
KAYSERİ 2 TANER YILDIZ
KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ
KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER
KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS
KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL
KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU
KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN
KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP
KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ
KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL
KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY
KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA
KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN
KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK
KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN
KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER
KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ
KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR
KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN
KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN
KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN
KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY
KOCAELİ 11 ŞENER İNCE
KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU
KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU
KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN
KONYA 4 AHMET SORGUN
KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ
KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ
KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA
KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU
KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI
KONYA 10 HALİL ETYEMEZ
KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR
KONYA 12 ÖMER ÜNAL
KONYA 13 MUSTAFA EFE
KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN
KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI
KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU
KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL
KÜTAHYA 4 AHMET TAN
MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK
MALATYA 2 TAHA ÖZHAN
MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN
MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR
MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ
MALATYA 6 UFUK ÖNALAN
MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10
MANİSA 2 RECAİ BERBER
MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR
MANİSA 4 MURAT BAYBATUR
MANİSA 5 İSMAİL BİLEN
MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP
MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU
MANİSA 8 OZAN ERDEM
MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM
KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL
KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK
KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU
KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ
KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK
KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL
KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ
KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL
MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU
MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ
MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK
MARDİN 4 ABDULLAH ERİN
MARDİN 5 VEYSİ KAYA
MARDİN 6 AHMET KAYA
MUĞLA 1 HASAN ÖZYER
MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK
MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER
MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI
MUĞLA 5 MEHMET TİRE
MUĞLA 6 İSMAİL
MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK
MUŞ 2 ABDULSELAM ER
MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR
NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ
NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK
NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER
NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU
NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN
NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ
ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ
ORDU 2 OKTAY ÇANAK
ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU
ORDU 4 ERGÜN TAŞCI
ORDU 5 MEHMET KARA
RİZE 1 HASAN KARAL
RİZE 2 HİKMET AYAR
RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK
SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN
SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ
SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN
SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ
SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU
SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU
SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU
SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN
SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN
SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10
SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT
SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI
SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU
SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL
SAMSUN 9 ADEM TUNCER
SİİRT 1 YASİN AKTAY
SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ
SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN
SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ
SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK
SİVAS 1 İSMET YILMAZ
SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN
SİVAS 3 SELİM DURSUN
SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK
SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ
TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL
TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN
TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN
TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ
TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ
TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN
TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR
TOKAT 2 ZEYİD ASLAN
TOKAT 3 CELİL GÖÇER
TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT
TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN
TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU
TRABZON 2 MUHAMMET BALTA
TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU
TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR
TRABZON 5 SALİH CORA
TRABZON 6 ERGİN AYDIN
TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ
TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK
ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK
ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR
ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN
ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA
ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ
ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK
ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ
ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR
ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN
ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN
ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY
ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN
UŞAK 1 MEHMET ALTAY
UŞAK 2 ALİM TUNÇ
UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN
VAN 1 BEŞİR ATALAY
VAN 2 BURHAN KAYATÜRK
VAN 3 VAHDETTİN İNCE
VAN 4 FATİH ÇİFTCİ
VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU
VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ
VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10
VAN 8 FERMAN YILDIRIM
YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ
YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL
YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL
YOZGAT 4 YUSUF BAŞER
ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR
ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU
ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR
ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK
ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI
AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ
AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU
AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ
BAYBURT 1 NACİ AĞBAL
BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU
KARAMAN 1 RECEP KONUK
KARAMAN 2 RECEP ŞEKER
KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN
KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK
KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR
BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ
BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR
BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK
BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ
ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR
ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR
ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN
ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI
BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ
BARTIN 2 AHMET BENSİZ
ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY
ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR
IĞDIR 1 NURETTİN ARAS
IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ
YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL
YALOVA 2 İLKER KARBUZ
KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN
KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL
KİLİS 1REŞİT POLAT
KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER
OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL
OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN
OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET
DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ
DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN
DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR

1 KASIM 2015 CHP ADAYLARI

CHP, 1 Kasım seçimleri için aday listesini YSK’ya sundu.

CHP’nin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
TBMM’de görev yapan 131 milletvekilinden 128’i yeni listede aday oldu.
CHP listesindeki 550 adaydan 425’i erkek, 125’i kadın. 14 kadın adayı İstanbul, Ankara ve İzmir’in de olduu illerde 1. sıradan aday.
Adayların 13’ü ilkokul, 11’i ortaokul, 79’u lise, 447’si ise üniversite mezunu.

Kod:

CHP'NİN LİSTESİ ŞÖYLE
(İl Adı, Bölgesi, Sıra No, Adı Soyadı)

ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN
ADANA 5 BURHANETTİN BULUT
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
ADANA 7 ORHAN TOKLU
ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN
ADANA 9 KEMAL DERİN
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN
ADANA 12 GÜLCAN ABALI
ADANA 13 İBRAHİM DEMİR
ADANA 14 ETEM TOK
ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN
ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY
ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK
ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA
AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL
AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK
AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP
AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ
AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK
AĞRI 1 KAZIM GÜZEL
AĞRI 2 ERKAN SAYAN
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
AĞRI 4 KASIM ASLAN
AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN
AKSARAY 2 MERAL KOÇAR
AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL
AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
AMASYA 2 HASAN ACAR
AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU
ANKARA 1.Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
ANKARA 1.Bölge 2 NECATİ YILMAZ
ANKARA 1.Bölge 3 TEKİN BİNGÖL
ANKARA 1.Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA
ANKARA 1.Bölge 5 LEVENT GÖK
ANKARA 1.Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
ANKARA 1.Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU
ANKARA 1.Bölge 8 ALİ BALKIZ
ANKARA 1.Bölge 9 GAMZE TAŞCIER
ANKARA 1.Bölge 10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
ANKARA 1.Bölge 11 SELAHATTİN EMRE
ANKARA 1.Bölge 12 SEMA AKSOY
ANKARA 1.Bölge 13 FARUK ÖZDEMİR
ANKARA 1.Bölge 14 ERDOĞAN KILIÇ
ANKARA 1.Bölge 15 TURHAN İÇLİ
ANKARA 1.Bölge 16 SEZGİN KAYA
ANKARA 1.Bölge 17 AHMET ERSEN ÖZSOY
ANKARA 1.Bölge 18 MURATCAN IŞILDAK
ANKARA 2.Bölge 1 ŞENAL SARIHAN
ANKARA 2.Bölge 2 MURAT EMİR
ANKARA 2.Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ
ANKARA 2.Bölge 4 NİHAT YEŞİL
ANKARA 2.Bölge 5 ALİ RIZA ERBAY
ANKARA 2.Bölge 6 CELALETTİN KOÇ
ANKARA 2.Bölge 7 SEMRA DİNÇER
ANKARA 2.Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL
ANKARA 2.Bölge 9 ALİ YILMAZ
ANKARA 2.Bölge 10 SELMA ERGEN
ANKARA 2.Bölge 11 ABİDİN ŞAHİN
ANKARA 2.Bölge 12 EMRE AYDIN
ANKARA 2.Bölge 13 CANAN GÜLLÜ
ANKARA 2.Bölge 14 EROL BEKTAŞ
ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA
ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN
ANTALYA 5 DEVRİM KÖK
ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR
ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN
ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ
ANTALYA 12 CAVİT ARI
ANTALYA 13 BARIŞ İŞBİLEN
ANTALYA 14 MERAL MENGİ
ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ
ARDAHAN 2 ERDEM UYĞUR
ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN
ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ
AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN
AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR
AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ
AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY
AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT
AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ
BALIKESİR 1 MEHMET TÜM
BALIKESİR 2 AHMET AKIN
BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA
BALIKESİR 4 ENSAR AYTEKİN
BALIKESİR 5 FİKRET ŞAHİN
BALIKESİR 6 ALİ KEMAL DEVECİLER
BALIKESİR 7 ALİ ER
BALIKESİR 8 NEŞE ZENGİN İĞDIR
BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU
BATMAN 1 MANSUR OBUT
BATMAN 2 ORHAN CİHAN
BATMAN 3 HAMİT KESKİN
BATMAN 4 KEMAL DEMİR
BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL
BAYBURT 2 TAHSİN DEMİR
BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN
BİLECİK 2 HÜSEYİN ELMAS
BİNGÖL 1 KAZIM ALINAK
BİNGÖL 2 KEMAL SATICI
BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL
BİTLİS 1 VEYSİ UYANIK
BİTLİS 2 FERHAT ŞAHİN
BİTLİS 3 İSMAİL NACAR
BOLU 1 TANJU ÖZCAN
BOLU 2 MEHMET BURAK COP
BOLU 3 ELFAZ TEMİZ
BURDUR 1 MEHMET GÖKER
BURDUR 2 KADİR KOÇ
BURDUR 3 OKAN KURD
BURSA 1 LALE KARABIYIK
BURSA 2 CEYHUN İRGİL
BURSA 3 ORHAN SARIBAL
BURSA 4 ERKAN AYDIN
BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT
BURSA 7 ASÜDE ŞENOL
BURSA 8 NURAY ÇOHAN
BURSA 9 İSMET KARACA
BURSA 10 DENİZ BAYKAL
BURSA 11 ŞADİ ÖZDEMİR
BURSA 12 İNAN KESER
BURSA 13 FATMA BELGİN GÖKÇE
BURSA 14 FEVZİ SAYAN
BURSA 15 SUNA SOYDAŞ
BURSA 16 SEMİH ÖZDEMİR
BURSA 17 ÖZKAN KAYAOĞLU
BURSA 18 ALPAY AYDIN
ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK
ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ
ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL
ÇANAKKALE 4 ADİL CAN
ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY
ÇANKIRI 2 NERMİN AYDINLI
ÇORUM 1 TUFAN KÖSE
ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN
ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ
ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL
DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI
DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN
DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA
DENİZLİ 4 ADİL DEMİR
DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI
DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL
DENİZLİ 7 AZMİ ERMİŞ
DİYARBAKIR 1 NACİ SAPAN
DİYARBAKIR 2 HÜSEYİN CİHAN TAŞKIRAN
DİYARBAKIR 3 İLHAN BARAN
DİYARBAKIR 4 HAMİT FİDAN
DİYARBAKIR 5 NURDAN ERDİŞ
DİYARBAKIR 6 SERDAR KILIÇOĞLU
DİYARBAKIR 7 RECEP LEYGARA
DİYARBAKIR 8 EMRAH ANLI
DİYARBAKIR 9 ASLI AÇIKGÖZ
DİYARBAKIR 10 MEHTAP ULUBA
DİYARBAKIR 11 ENGİN DAYANIK
DÜZCE 1 ZAFER TEBER
DÜZCE 2 ZEKERİYA YANMAZ
DÜZCE 3 ABDULLAH ŞAHİN
EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU
EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN
EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER
ELAZIĞ 1 FATİH GÜRSUL
ELAZIĞ 2 FEVZİ ŞENGEZER
ELAZIĞ 3 YILBAY ÇELİK
ELAZIĞ 4 LALE AYDIN
ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN
ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ
ERZURUM 1 TUNCER AKTAŞ
ERZURUM 2 YAVUZ POLAT
ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT
ERZURUM 4 HAYDAR BULUT
ERZURUM 5 HAKAN CEBECİ
ERZURUM 6 NECİP AKTAŞ
ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER
ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER
ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL
ESKİŞEHİR 4 METİN TOMSUK
ESKİŞEHİR 5 ERDAL ÇAKICIER
ESKİŞEHİR 6 ERDAL CAFEROĞLU
GAZİANTEP 1 AKİF EKİCİ
GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ
GAZİANTEP 3 ALİ PERİ
GAZİANTEP 4 COŞKUN ÖZKAYA
GAZİANTEP 5 NACİ KILIÇ
GAZİANTEP 6 HASAN ŞAHİN
GAZİANTEP 7 ADİLE MERVE ALTINBAŞ
GAZİANTEP 8 FATMA KILIÇ
GAZİANTEP 9 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU
GAZİANTEP 10 CEMAL ÇANKAYA
GAZİANTEP 11 HAKAN KORKMAZ
GAZİANTEP 12 HASAN AKTAŞ
GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
GİRESUN 2 BASRİ GÜRSOY
GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN
GİRESUN 4 SEVGİ UTLU GÜNGÖR
GÜMÜŞHANE 1 EVREN MURAT ÖZTEKİN
GÜMÜŞHANE 2 RÜSTEM AKDEMİR
HAKKARİ 1 ŞÜKRÜ ÇİVİ
HAKKARİ 2 MELEK ÇALLI
HAKKARİ 3 GİYASETTİN KOÇ
HATAY 1 HİLMİ YARAYICI
HATAY 2 MEVLÜT DUDU
HATAY 3 SERKAN TOPAL
HATAY 4 BİROL ERTEM
HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
HATAY 6 SERVET MULLAOĞLU
HATAY 7 DÖNDÜ DİLAN BEDİR
HATAY 8 MEHMET GÖZEL
HATAY 9 BİLGEN DUMAN
HATAY 10 SONAY AYKUT
IĞDIR 1 HALİL DUMAN
IĞDIR 2 FATMA ZOR
ISPARTA 1 İRFAN BAKIR
ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN
ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN
İSTANBUL 1.Bölge 1 ŞAFAK PAVEY
İSTANBUL 1.Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
İSTANBUL 1.Bölge 3 GÜRSEL TEKİN
İSTANBUL 1.Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ
İSTANBUL 1.Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
İSTANBUL 1.Bölge 6 MAHMUT TANAL
İSTANBUL 1.Bölge 7 İLHAN KESİCİ
İSTANBUL 1.Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI
İSTANBUL 1.Bölge 9 ONURSAL ADIGÜZEL
İSTANBUL 1.Bölge 10 ALİ ÖZCAN
İSTANBUL 1.Bölge 11 YAKUP AKKAYA
İSTANBUL 1.Bölge 12 METİN AĞIRMAN
İSTANBUL 1.Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT
İSTANBUL 1.Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ
İSTANBUL 1.Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL
İSTANBUL 1.Bölge 16 İRFAN KARACAN
İSTANBUL 1.Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK
İSTANBUL 1.Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK
İSTANBUL 1.Bölge 19 NECDET SARAÇ
İSTANBUL 1.Bölge 20 HASAN UZUNYAYLA
İSTANBUL 1.Bölge 21 İLKAY ORHAN
İSTANBUL 1.Bölge 22 ERKAN BAŞBOĞA
İSTANBUL 1.Bölge 23 NURETTİN SARIBAL
İSTANBUL 1.Bölge 24 HÜSNİYE KAYA
İSTANBUL 1.Bölge 25 ÖZGEN NAMA
İSTANBUL 1.Bölge 26 SÜLEYMAN GÜZEL
İSTANBUL 1.Bölge 27 İSMAİL ALTAY
İSTANBUL 1.Bölge 28 SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN
İSTANBUL 1.Bölge 29 HAVANA BAŞARAN
İSTANBUL 1.Bölge 30 UMUT ÇAKIR
İSTANBUL 1.Bölge 31 YELDA GARGUN
İSTANBUL 2.Bölge 1 SELİNA DOĞAN
İSTANBUL 2.Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU
İSTANBUL 2.Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
İSTANBUL 2.Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK
İSTANBUL 2.Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA
İSTANBUL 2.Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ
İSTANBUL 2.Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU
İSTANBUL 2.Bölge 8 DİDEM ENGİN
İSTANBUL 2.Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL
İSTANBUL 2.Bölge 10 ÇETİN SOYSAL
İSTANBUL 2.Bölge 11 MELDA ONUR
İSTANBUL 2.Bölge 12 YÜKSEL MANSUR KILINÇ
İSTANBUL 2.Bölge 13 CENGİZ ALP
İSTANBUL 2.Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU
İSTANBUL 2.Bölge 15 GÜL YÜKSEL
İSTANBUL 2.Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK
İSTANBUL 2.Bölge 17 İNAN GÜNEY
İSTANBUL 2.Bölge 18 ÖZGÜR KOÇAK
İSTANBUL 2.Bölge 19 GÜVEN KARATAŞ
İSTANBUL 2.Bölge 20 MUSTAFA OZAN ŞER
İSTANBUL 2.Bölge 21 YUSUF ERGÜVEN
İSTANBUL 2.Bölge 22 KEMAL BÜYÜKBAYRAK
İSTANBUL 2.Bölge 23 FATMA GENÇ
İSTANBUL 2.Bölge 24 FİDAN ASLAN EROĞLU
İSTANBUL 2.Bölge 25 KADİR DEMİRGÖZ
İSTANBUL 2.Bölge 26 HALİT ÖZYURT
İSTANBUL 3.Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL
İSTANBUL 3.Bölge 2 İLHAN CİHANER
İSTANBUL 3.Bölge 3 ENGİN ALTAY
İSTANBUL 3.Bölge 4 ALİ ŞEKER
İSTANBUL 3.Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK
İSTANBUL 3.Bölge 6 EREN ERDEM
İSTANBUL 3.Bölge 7 MEHMET BEKAROĞLU
İSTANBUL 3.Bölge 8 ZEYNEL EMRE
İSTANBUL 3.Bölge 9 SİBEL ÖZDEMİR
İSTANBUL 3.Bölge 10 SEYHAN ERDOĞDU
İSTANBUL 3.Bölge 11 FEVZİ GÜMÜŞ
İSTANBUL 3.Bölge 12 EMİNE GÜLİZAR EMECAN
İSTANBUL 3.Bölge 13 ALİ ÖZGÜNDÜZ
İSTANBUL 3.Bölge 14 GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ
İSTANBUL 3.Bölge 15 SÜLEYMAN ÇELEBİ
İSTANBUL 3.Bölge 16 ÇETİN ÇAPAN
İSTANBUL 3.Bölge 17 EFKAN BOLAÇ
İSTANBUL 3.Bölge 18 ÖZGÜR KARABAT
İSTANBUL 3.Bölge 19 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
İSTANBUL 3.Bölge 20 ERHAN BOZAN
İSTANBUL 3.Bölge 21 TÜLAY ATEŞ
İSTANBUL 3.Bölge 22 MEHTAP ALBAYRAK
İSTANBUL 3.Bölge 23 RIZA AKPOLAT
İSTANBUL 3.Bölge 24 KEMAL ÇEBİ
İSTANBUL 3.Bölge 25 ŞAHANIM METER
İSTANBUL 3.Bölge 26 TAŞKAN UYSAL
İSTANBUL 3.Bölge 27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
İSTANBUL 3.Bölge 28 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU
İSTANBUL 3.Bölge 29 TÜRKAN KEBECİ
İSTANBUL 3.Bölge 30 BAŞAK MERİH ERİÇOK
İSTANBUL 3.Bölge 31 SEDA ÖNDER
İZMİR 1.Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE
İZMİR 1.Bölge 2 MUSA ÇAM
İZMİR 1.Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN
İZMİR 1.Bölge 4 TACETTİN BAYIR
İZMİR 1.Bölge 5 ÖZCAN PURÇU
İZMİR 1.Bölge 6 ALİ YİĞİT
İZMİR 1.Bölge 7 MURAT BAKAN
İZMİR 1.Bölge 8 MUHSİN KURT
İZMİR 1.Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ
İZMİR 1.Bölge 10 EDNAN ARSLAN
İZMİR 1.Bölge 11 SEVDA ERDAN KILIÇ
İZMİR 1.Bölge 12 NİLAY KÖKKILINÇ
İZMİR 1.Bölge 13 MUZAFFER EMİR CÖMERT
İZMİR 2.Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK
İZMİR 2.Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU
İZMİR 2.Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL
İZMİR 2.Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY
İZMİR 2.Bölge 5 AYTUN ÇIRAY
İZMİR 2.Bölge 6 ATİLA SERTEL
İZMİR 2.Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR
İZMİR 2.Bölge 8 ALİ ENGİN
İZMİR 2.Bölge 9 HÜSEYİN SEZER
İZMİR 2.Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU
İZMİR 2.Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ
İZMİR 2.Bölge 12 SİBEL PARMAKSIZ
İZMİR 2.Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ
KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ
KAHRAMANMARAŞ 2 ALPER KETEN
KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ
KAHRAMANMARAŞ 4 İNAN KESEN
KAHRAMANMARAŞ 5 MEHTAP KOÇAK
KAHRAMANMARAŞ 6 MUSTAFA GEDİK
KAHRAMANMARAŞ 7 YUNUS PINAR
KAHRAMANMARAŞ 8 BİLGE KAĞAN TAŞKESEN
KARABÜK 1 ERDOĞAN DİNCEL
KARABÜK 2 GÜLSÜN BENİÇ
KARAMAN 1 SAİM SEZEN
KARAMAN 2 YAKUP SELVİ
KARS 1 SELAMİ YİĞİT
KARS 2 CENGİZ DAŞDEMİR
KARS 3 SAFFET ÖZDEMİR
KASTAMONU 1 HÜSEYİN SELAMİ ÇELEBİOĞLU
KASTAMONU 2 YILMAZ KARAKOÇ
KASTAMONU 3 ORHAN DANA
KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK
KAYSERİ 2 İBRAHİM BAHÇECİOĞLU
KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ
KAYSERİ 4 TÜRKER TOK
KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL
KAYSERİ 6 ŞEFİKA ASLI ESKİCİ
KAYSERİ 7 MUSTAFA UTKU SARI
KAYSERİ 8 KIVILCIM AKDAĞ
KAYSERİ 9 NAZLI ERDOĞAN
KIRIKKALE 1 HASAN BİÇER
KIRIKKALE 2 MUSTAFA DEMİRAL
KIRIKKALE 3 ADEM ŞAHİN
KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN
KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU
KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN
KIRŞEHİR 1 OSMAN KÖK
KIRŞEHİR 2 MEHMET ALİ EKİCİ
KİLİS 1 ALİ TUNA
KİLİS 2 REŞİT TAYFUN ALAN
KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET
KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR
KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN
KOCAELİ 4 TURAN DUMLU
KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR
KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
KOCAELİ 7 KEMAL NİŞANCI
KOCAELİ 8 UTKAN GÜNEŞ
KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN
KOCAELİ 10 YAKUP TÖRK
KOCAELİ 11 MÜZEYYEN TOPÇU TAN
KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT
KONYA 2 ALİ CEMAL CÖMERT
KONYA 3 GÜLSÜM FİLORİNALI
KONYA 4 MEHMET TURGAY BİLGE
KONYA 5 DENİZ İNDİBİ ÇELİK
KONYA 6 HÜSEYİN YAĞCI
KONYA 7 MUSA GÖKÇE
KONYA 8 EMİNE BALIK
KONYA 9 MEHMET GAYRETLİ
KONYA 10 NECATİ SARIHAN
KONYA 11 SEFER İPEK
KONYA 12 HAKKI DİNDAR
KONYA 13 DURSUN KAPLAN
KONYA 14 ORHAN KAYA
KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP
KÜTAHYA 2 FİSUN YILDIZ
KÜTAHYA 3 HÜSEYİN DALKILINÇ
KÜTAHYA 4 HÜSNÜ İNANÇ
MALATYA 1 VELİ AĞBABA
MALATYA 2 ERDEM HÜSNÜ ASLANOĞLU
MALATYA 3 BERNA KARADAŞ
MALATYA 4 MEMBA KUŞCU
MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ
MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ
MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL
MANİSA 2 MAZLUM NURLU
MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER
MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN
MANİSA 5 SABRİ TEMEL
MANİSA 6 ABDULLAH SAKA
MANİSA 7 ZERRİN MASTAN
MANİSA 8 HAYRİYE HACET
MANİSA 9 HAKAN TATAR
MARDİN 1 MEHMET MUHİTTİN ARAÇ
MARDİN 2 ABDÜLVAHAP AY
MARDİN 3 BAYRAM ADNAN KAYA
MARDİN 4 ABDÜLAZİZ SAYĞIN
MARDİN 5 ABDULHALİM TAŞ
MARDİN 6 ŞÜKRÜ AKMAN
MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK
MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR
MERSİN 3 AYTUĞ ATICI
MERSİN 4 SERDAL KUYUCUOĞLU
MERSİN 5 SİBEL GAZİ TABEL
MERSİN 6 EBRU ÇALIŞKAN
MERSİN 7 SEYİT ÖZANANAR
MERSİN 8 SEMRA KABASAKAL
MERSİN 9 NEVİN ZAİMOĞLU
MERSİN 10 CELAL ÇELİK
MERSİN 11 ŞERİFE ARICI YILDIZ
MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ
MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN
MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR
MUĞLA 4 BURAK ERBAY
MUĞLA 5 EMRAH DOĞU
MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN
MUŞ 1 MUSTAFA FIRAT
MUŞ 2 YILDIRIM PAÇAL
MUŞ 3 EKREM DİZDAROĞLU
NEVŞEHİR 1 OSMAN FAHRİ ERTİK
NEVŞEHİR 2 MEHMET SEYHAN DURU
NEVŞEHİR 3 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY
NİĞDE 1 ÖMER FETHİ GÜRER
NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK
NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN
ORDU 1 SEYİT TORUN
ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL
ORDU 3 İSA MARAL
ORDU 4 NURAY ATAOĞLU
ORDU 5 ZEKAİ SANA
OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ
OSMANİYE 2 GALİP KUTLU HAKTAN
OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN
OSMANİYE 4 ZEYNEL DEMİRBÜKER
RİZE 1 KEMAL KÖYMEN
RİZE 2 ÇETİN KEÇELİ
RİZE 3 ALİ ŞAHİNLER
SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ
SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN
SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR
SAKARYA 4 AYHAN BAL
SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER
SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ
SAKARYA 7 İLKER YILMAZ
SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK
SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN
SAMSUN 3 ŞABAN SEVİNÇ
SAMSUN 4 NESLİHAN HANCIOĞLU
SAMSUN 5 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY
SAMSUN 7 ŞEVKİ YILMAZ
SAMSUN 8 CEM YILMAZ
SAMSUN 9 NURCİHAN TOMRUKÇU
SİİRT 1 CEMAL SİLAH
SİİRT 2 ÖZLEM GEDİZ
SİİRT 3 MEHMET ALİ ENGİN KOYUNCU
SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ
SİNOP 2 TUGAY DİNCEL
SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ
SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI
SİVAS 3 ULAŞ KARASU
SİVAS 4 FİLİZ GÜR
SİVAS 5 MEHMET KAVAS
ŞANLIURFA 1 MEHMET VEDAT MELİK
ŞANLIURFA 2 ALİ ERSÖZ
ŞANLIURFA 3 SEDAT SAĞIR
ŞANLIURFA 4 HALE SORAN
ŞANLIURFA 5 AKİLE YEKTAŞ
ŞANLIURFA 6 MEHMET RECAİ ÜSTÜNDAĞ
ŞANLIURFA 7 MURAT YAZAR
ŞANLIURFA 8 FERİT ÖNCEL
ŞANLIURFA 9 MEHMET FARUK GÖKKAN
ŞANLIURFA 10 MAHMUT HAN ŞAHİN
ŞANLIURFA 11 HASAN KONGÜL
ŞANLIURFA 12 KEMAL EŞSİZ
ŞIRNAK 1 MEHMET BİLİR
ŞIRNAK 2 SELAHATTİN UĞUR
ŞIRNAK 3 MUZAFFER CİNGÜ
ŞIRNAK 4 SALİH UĞUR
TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK
TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER
TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ
TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU
TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ
TOKAT 1 KADİM DURMAZ
TOKAT 2 MELİH YARDIMCI
TOKAT 3 HÜSEYİN TUNÇ
TOKAT 4 ŞAFAK BAYINDIR
TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM
TRABZON 1 HALUK PEKŞEN
TRABZON 2 YAVUZ KARAN
TRABZON 3 AHMET KAYA
TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR
TRABZON 5 ALİ TÜREN ÖZTÜRK
TRABZON 6 CEMİL BOZBAŞ
TUNCELİ 1 GÜRSEL EROL
TUNCELİ 2 POLAT ŞAROĞLU
UŞAK 1 ÖZKAN YALIM
UŞAK 2 ALİ ERDOĞAN
UŞAK 3 İSMET AKIN
VAN 1 CEMAL ŞEN
VAN 2 MEHMET KURUKCU
VAN 3 SERAP ALKAN
VAN 4 KASIM BEYAZ
VAN 5 ŞANEL GÜLOĞLU
VAN 6 FIRAT KUVETLİ
VAN 7 SIRACEDDİN İLDEŞ
VAN 8 NEVZAT KOÇ
YALOVA 1 MUHARREM İNCE
YALOVA 2 MURAT OCAK
YOZGAT 1 ONUR KAYTAN
YOZGAT 2 AHMET PEKER
YOZGAT 3 AHMET KARAHAN
YOZGAT 4 KEMAL BAYRAMOĞLU
ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU
ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ
ZONGULDAK 3 HARUN AKIN
ZONGULDAK 4 DENİZ YAVUZYILMAZ
ZONGULDAK 5 BUKET MÜFTÜOĞLU

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: